AGENDA
maandag 23 september 2019
Werkzaamheden buitenterrein
plaatsen fietsenstalling + hekwerk + afwerken straatwerk

Hele dag
Schoonmaken kerkgebouw

08:45
Uitgifte collectemunten

19:15
Moderamen

19:30
dinsdag 24 september 2019
Werkzaamheden buitenterrein
plaatsen fietsenstalling + hekwerk + afwerken straatwerk

Hele dag
Start catechisatie groep 1

16:15
Ouderencommissie
Locatie: benedenzaal

19:30
woensdag 25 september 2019
Werkzaamheden buitenterrein
plaatsen fietsenstalling + hekwerk + afwerken straatwerk

Hele dag
donderdag 26 september 2019
Werkzaamheden buitenterrein
plaatsen fietsenstalling + hekwerk + afwerken straatwerk

Hele dag
Schoonmaken kerkgebouw

13:30
vrijdag 27 september 2019
Werkzaamheden buitenterrein
plaatsen fietsenstalling + hekwerk + afwerken straatwerk

Hele dag
Jongensclub en meisjesclub

19:00
zaterdag 28 september 2019
Estafetteloop voor familie Kamphuis
Om 7:30 uur verzamelen bij de kerk. Loop start om 8 uur en we hopen rond 17.00 a 18.00u uur weer te finishen bij De SPARRENHOF te Ede, Stationsweg 92, 6711 PW EDE. We hopen daarna een maaltijd te nuttigen met alle deelnemers, vrijwilligers en belangstellenden. Opgave of nadere informatie per email: estafetteloop2019@gmail.com Eventuele donaties en sponsoring voor Wycliffe kunt u via geef.nl overmaken, zie het In de Voorhof nummer van juli/augustus 2019.

08:00
Prism@

20:00
zondag 29 september 2019
Collecten
1. kerk / 2. diaconie (TFC fam. Kamphuis) / 3. onderhoud gebouwen

Hele dag
Kerkproeverij

Hele dag
Kerkdienst
prof. dr. A. Huijgen (Kampen)

10:00
Ontmoeting na de ochtenddienst

11:45
Zondagsschool
Psalm 34 : 5

15:00
Kerkdienst
ds. A. Versluis (Ede)

18:30
maandag 30 september 2019
Schoonmaken kerkgebouw

08:45
Kerkenraadsvergadering

19:30
Vergadering diaconie
Locatie: benedenzaal

19:30
Mannenvereniging
Tabernakel deel 2
Locatie: benedenzaal

19:45
Vrouwenbijbelkring
CGK-vrouw maart 2018- Handelingen 5
Locatie: benedenzaal

19:45
dinsdag 1 oktober 2019
Ouderencommissie
Locatie: benedenzaal

19:30
woensdag 2 oktober 2019
Vrouwenochtend

09:00
Wijkbijbelstudiekring wijk 6

20:00
donderdag 3 oktober 2019
Catechisatie jong belijdende leden

20:45
vrijdag 4 oktober 2019
Sela en Shalom

19:00
zaterdag 5 oktober 2019
Mannenbondsdag
prof. dr. A. Baars (Woudenberg)
Om 10:00 uur is de jaarvergaderingen om 10:30 uur start de bondsdag.
Locatie: kerkzaal

10:00
zondag 6 oktober 2019
Collecten
1. kerk / 2. diaconie / 3. onderhoud gebouwen

Hele dag
Kerkdienst
ds. A. Versluis (Ede)

10:00
Koffie na de dienst wijk 1

11:45
Zondagsschool
Psalm 123 : 1

15:00
Kerkdienst
ds. A. Versluis (Ede)

18:30
maandag 7 oktober 2019
Open Maaltijd studentenkring
Locatie: benedenzaal

18:00
Uitgifte collectemunten

19:15
Kerkenraadsvergadering

19:30
dinsdag 8 oktober 2019
Schoonmaken kerkgebouw

08:45
woensdag 9 oktober 2019
Gebedskring

09:00
vrijdag 11 oktober 2019
Jongensclub en meisjesclub

19:00
zaterdag 12 oktober 2019
Mannen themadag
Locatie: Veenendaal

Hele dag
Zingen in de winkelstraat

15:00
Kampioenschap legpuzzelen

19:30
zondag 13 oktober 2019
Collecten
1. kerk / 2. emeritikas / 3. onderhoud gebouwen

Hele dag
Kerkdienst
ds. A. Versluis (Ede)

10:00
Zondagsschool
Psalm 100 : 2

15:00
Kerkdienst
ds. A. Versluis (Ede)

18:30
maandag 14 oktober 2019
Moderamen

19:30
Mannenvereniging
Tabernakel deel 3
Locatie: benedenzaal

19:45
Vrouwenbijbelkring
CGK-vrouw sept 2018- Met water besprenkeld
Locatie: benedenzaal

19:45
donderdag 17 oktober 2019
Catechisatie jong belijdende leden

20:45
vrijdag 18 oktober 2019
Sela en Shalom

19:00
zaterdag 19 oktober 2019
Inleveren kopij 'In de Voorhof', verschijning zondag 3 november

Hele dag
zondag 20 oktober 2019
Collecten
1. kerk / 2. diaconie (Micha) / 3. onderhoud gebouwen

Hele dag
Kerkdienst
ds. G. van de Groep (Heerde)

10:00
Kerkdienst
ds. G. van de Groep (Heerde)

18:30
maandag 21 oktober 2019
Uitgifte collectemunten

19:15
woensdag 23 oktober 2019
Commissie van beheer
Locatie: consistorie

19:30
vrijdag 25 oktober 2019
Jongensclub en meisjesclub

19:00
zaterdag 26 oktober 2019
Schoonmaakdag
Locatie: kerk

09:00
Prism@
Locatie: benedenzaal

20:00
zondag 27 oktober 2019
Collecten
1. kerk / 2. zending / 3. onderhoud gebouwen

Hele dag
Kerkdienst
ds. A. Versluis (Ede)

10:00
Zondagsschool
Psalm 31 : 12

15:00
Kerkdienst
ds. A. Versluis (Ede)

18:30
maandag 28 oktober 2019
Kerkenraadsvergadering

19:30
Vergadering diaconie
Locatie: benedenzaal

19:30
Mannenvereniging
Tabernakel deel 4
Locatie: benedenzaal

19:45
Vrouwenbijbelkring
CGK-vrouw sept 2018- Wie zou het water weren.
Locatie: benedenzaal

19:45
vrijdag 1 november 2019
Sela en Shalom

19:00
zaterdag 2 november 2019
Sing-in

19:30
zondag 3 november 2019
Collecten
1. kerk / 2. diaconaat / 3. onderhoud gebouwen

Hele dag
Kerkdienst
ds. A. Versluis (Ede)

10:00
Zondagsschool
10 geboden : 8

15:00
Kerkdienst
ds. A. Versluis (Ede)

18:30
maandag 4 november 2019
Uitgifte collectemunten

19:15
Kerkenraadsvergadering

19:30
woensdag 6 november 2019
Dankdag

Hele dag
Collecten
Dankdagcollecte

Hele dag
Kerkdienst
ds. A. Versluis (Ede)

15:00
Kerkdienst
ds. A. Versluis (Ede)

19:30
donderdag 7 november 2019
Catechisatie jong belijdende leden

20:45
vrijdag 8 november 2019
Jongensclub en meisjesclub

19:00
zondag 10 november 2019
Collecten
1. kerk / 2. diaconie (Voedselbank) / 3. onderhoud gebouwen

Hele dag
Kerkdienst
ds. A. Versluis (Ede)

10:00
Zondagsschool
Psalm 20: 5

15:00
Kerkdienst
ds. A. Versluis (Ede)

18:30
maandag 11 november 2019
Mannenvereniging
Tabernakel deel 5
Locatie: benedenzaal

19:45
Vrouwenbijbelkring
CGK-vrouw nov 2018- Psalm 108
Locatie: benedenzaal

19:45
woensdag 13 november 2019
Gebedskring

09:00
vrijdag 15 november 2019
Sela en Shalom

19:00
zaterdag 16 november 2019
Inleveren kopij 'In de Voorhof', verschijning zondag 1 december

Hele dag
zondag 17 november 2019
Collecten
1. kerk / 2. emeritikas / 3. onderhoud gebouwen

Hele dag
Kerkdienst
ds. A. Versluis (Ede)
Voorbereiding Heilig Avondmaal

10:00
Zondagsschool
Psalm 43 : 4

15:00
Kerkdienst
ds. D.J.T. Hoogenboom (Utrecht-West)

18:30
maandag 18 november 2019
Uitgifte collectemunten

19:15
Moderamen

19:30
Regioavond vrouwenbijbelkring
Het werk van Barbara de Mol bij St. Gave.
Locatie: Grote benedenzaal

19:30
woensdag 20 november 2019
Bezinningsuur Heilig Avondmaal
Bezinningsuur Heilig Avondmaal; Na afloop wordt er voor koffie gezorgd en is er, naast informele ontmoeting, gelegenheid met elkaar in gesprek te gaan over het Heilig Avondmaal.

19:30
vrijdag 22 november 2019
Jongensclub en meisjesclub

19:00
zondag 24 november 2019
Collecten
1. kerk / 2. eigen evangelisatie / 3. onderhoud gebouwen

Hele dag
Kerkdienst
ds. A. Versluis (Ede)
Heilig Avondmaal

09:30
Kerkdienst
ds. A. Versluis (Ede)
Heilig Avondmaal

15:30
Kerkdienst
ds. A. Versluis (Ede)
Nabetrachting Heilig Avondmaal

18:30
maandag 25 november 2019
Kerkenraadsvergadering

19:30
Vergadering diaconie
Locatie: benedenzaal

19:30
Mannenvereniging
Tabernakel deel 6
Locatie: benedenzaal

19:45
Vrouwenbijbelkring
CGK-vrouw okt 2018 - Maria
Locatie: benedenzaal

19:45
woensdag 27 november 2019
Vrouwenochtend creatief

09:00
donderdag 28 november 2019
Catechisatie jong belijdende leden

20:45
vrijdag 29 november 2019
Sela en Shalom

19:00
zaterdag 30 november 2019
Prism@

20:00
zondag 1 december 2019
Collecten
1. kerk / 2. TUA / 3. onderhoud gebouwen

Hele dag
Kerkdienst
ds. A. Versluis (Ede)
Eerste adventszondag

10:00
Zondagsschool
Psalm 75 : 1

15:00
Kerkdienst
ds. A. Versluis (Ede)

18:30
maandag 2 december 2019
Uitgifte collectemunten

19:15
Kerkenraadsvergadering

19:30
dinsdag 3 december 2019
Commissie van beheer
Locatie: benedenzaal

19:30
woensdag 4 december 2019
Gebedskring

09:00
vrijdag 6 december 2019
Oefenen kinderkoor
Locatie: kerkzaal

16:15
Jongensclub en meisjesclub

19:00
zondag 8 december 2019
Collecten
1. kerk / 2. diaconie (St. Present) / 3. onderhoud gebouwen

Hele dag
Kerkdienst
ds. H.H. Klomp (Veenendaal)
Tweede Adventszondag

10:00
Zondagsschool
Psalm 146 : 5

15:00
Kerkdienst
ds. H.H. Klomp (Veenendaal)

18:30
maandag 9 december 2019
Moderamen

19:30
Mannenvereniging
vrij onderwerp- samen met Hervormde Kerk
Locatie: benedenzaal

19:45
Vrouwenbijbelkring
CGK-vrouw okt 2019- kerstdeclamatorium
Locatie: benedenzaal

19:45
donderdag 12 december 2019
Catechisatie jong belijdende leden

20:45
vrijdag 13 december 2019
Oefenen kinderkoor
Locatie: kerkzaal

16:15
Sela en Shalom

19:00
zaterdag 14 december 2019
Oefenen koor kerstnachtdienst
Locatie: kerkzaal

09:30
Zingen in de winkelstraat

15:00
zondag 15 december 2019
Collecten
1. kerk / 2. emeritikas / 3. onderhoud gebouwen

Hele dag
Kerkdienst
ds. A. Versluis (Ede)
Derde Adventszondag

10:00
Zondagsschool
Kerstlied

15:00
Kerkdienst
ds. A. Versluis (Ede)

18:30
maandag 16 december 2019
Uitgifte collectemunten

19:15
Kerkenraadsvergadering

19:30
Vergadering diaconie
Locatie: benedenzaal

19:30
vrijdag 20 december 2019
Oefenen kinderkoor
Locatie: kerkzaal

16:15
Jongensclub en meisjesclub

19:00
zaterdag 21 december 2019
Oefenen koor kerstnachtdienst
Locatie: kerkzaal

09:30
zondag 22 december 2019
Collecten
1. kerk / 2. diverse kerkelijke kassen / 3. onderhoud gebouwen

Hele dag
Kerkdienst
ds. A. Versluis (Ede)
Vierde Adventszondag

10:00
Zondagsschool
Kerstlied

15:00
Kerkdienst
ds. A. Versluis (Ede)

18:30
dinsdag 24 december 2019
Oefenen kinderkoor
Locatie: kerkzaal

09:30
Oefenen koor kerstnachtdienst
Locatie: kerkzaal

10:15
woensdag 25 december 2019
Eerste Kerstdag

Hele dag
Collecten
1. kerk / 2. algemeen christelijke doeleinden / 3. onderhoud gebouwen

Hele dag
Kerkdienst
ds. A. Versluis (Ede)

10:00
Kerstfeest met de kinderen

16:00
donderdag 26 december 2019
Tweede Kerstdag

Hele dag
Collecten
1. kerk / 2. algemeen christelijke doeleinden / 3. onderhoud gebouwen

Hele dag
Kerkdienst
ds. A. Versluis (Ede)

10:00
zondag 29 december 2019
Collecten
1. kerk / 2. diaconie / 3. onderhoud gebouwen

Hele dag
Kerkdienst
ds. A. Versluis (Ede)

10:00
Kerkdienst
ds. A. Versluis (Ede)

18:30
maandag 30 december 2019
Uitgifte collectemunten

19:15
dinsdag 31 december 2019
Oudejaarsdag

Hele dag
Collecten
1. kerk / 2. landelijke evangelisatie / 3. onderhoud gebouwen

Hele dag
Kerkdienst
ds. A. Versluis (Ede)
Oudejaarsdienst

19:30
woensdag 1 januari 2020
Nieuwjaarsdag

Hele dag
Kerkdienst
ds. A. Versluis (Ede)
Nieuwjaarsdienst

10:00
Ontmoeting na de ochtenddienst

11:45
zaterdag 4 januari 2020
Prism@
Locatie: benedenzaal

20:00
zondag 5 januari 2020
Kerkdienst

10:00
Kerkdienst

18:30
maandag 6 januari 2020
Kerkenraadsvergadering

19:30
vrijdag 10 januari 2020
Sela en Shalom

19:00
zondag 12 januari 2020
Kerkdienst

10:00
Kerkdienst

18:30
maandag 13 januari 2020
Uitgifte collectemunten

19:15
donderdag 16 januari 2020
Commissie van beheer
Locatie: benedenzaal

19:30
vrijdag 17 januari 2020
Jongensclub en meisjesclub

19:00
zondag 19 januari 2020
Kerkdienst

10:00
Kerkdienst

18:30
maandag 20 januari 2020
Moderamen

19:30
vrijdag 24 januari 2020
Sela en Shalom

19:00
zaterdag 25 januari 2020
Prism@
Locatie: benedenzaal

20:00
zondag 26 januari 2020
Kerkdienst

10:00
Kerkdienst

18:30
maandag 27 januari 2020
Kerkenraadsvergadering

19:30
vrijdag 31 januari 2020
Jongensclub en meisjesclub

19:00
zondag 2 februari 2020
Kerkdienst

10:00
Kerkdienst

18:30
vrijdag 7 februari 2020
Sela en Shalom

19:00
zaterdag 8 februari 2020
Muziekavond
Locatie: Kerk

19:30
zondag 9 februari 2020
Kerkdienst

10:00
Kerkdienst

18:30
vrijdag 14 februari 2020
Jongensclub en meisjesclub

19:00
zondag 16 februari 2020
Kerkdienst

10:00
Kerkdienst

18:30
vrijdag 21 februari 2020
Sela en Shalom

19:00
zondag 23 februari 2020
Kerkdienst

10:00
Kerkdienst

18:30
vrijdag 28 februari 2020
Jongensclub en meisjesclub

19:00
zaterdag 29 februari 2020
Prism@
Locatie: benedenzaal

20:00
zondag 1 maart 2020
Kerkdienst
Voorbereiding Heilig Avondmaal

10:00
Kerkdienst

18:30
woensdag 4 maart 2020
Bezinningsuur Heilig Avondmaal
Bezinningsuur Heilig Avondmaal; Na afloop wordt er voor koffie gezorgd en is er, naast informele ontmoeting, gelegenheid met elkaar in gesprek te gaan over het Heilig Avondmaal.

19:30
vrijdag 6 maart 2020
Sela en Shalom

19:00
zondag 8 maart 2020
Kerkdienst
Heilig Avondmaal

09:30
Kerkdienst
Heilig Avondmaal

15:30
Kerkdienst
Nabetrachting Heilig Avondmaal

18:30
woensdag 11 maart 2020
Biddag

Hele dag
Kerkdienst

15:00
Kerkdienst

19:30
vrijdag 13 maart 2020
Jongensclub en meisjesclub

19:00
zondag 15 maart 2020
Kerkdienst

10:00
Kerkdienst

18:30
vrijdag 20 maart 2020
Sela en Shalom

19:00
zondag 22 maart 2020
Kerkdienst

10:00
Kerkdienst

18:30
vrijdag 27 maart 2020
Jongensclub en meisjesclub

19:00
zaterdag 28 maart 2020
Prism@
Locatie: benedenzaal

20:00
zondag 29 maart 2020
Kerkdienst

10:00
Kerkdienst

18:30
vrijdag 3 april 2020
Sela en Shalom

19:00
zondag 5 april 2020
Kerkdienst

10:00
Kerkdienst

18:30
vrijdag 10 april 2020
Goede Vrijdag

Hele dag
Kerkdienst
Goede Vrijdag

19:30
zaterdag 11 april 2020
Stille zaterdag

Hele dag
zondag 12 april 2020
Eerste Paasdag

Hele dag
Kerkdienst

10:00
Kerkdienst

18:30
maandag 13 april 2020
Tweede Paasdag

Hele dag
Kerkdienst

10:00
vrijdag 17 april 2020
Jongensclub en meisjesclub

19:00
zondag 19 april 2020
Kerkdienst

10:00
Kerkdienst

18:30
zaterdag 25 april 2020
Prism@
Locatie: benedenzaal

20:00
zondag 26 april 2020
Kerkdienst

10:00
Kerkdienst

18:30
donderdag 21 mei 2020
Hemelvaartsdag

Hele dag
zaterdag 30 mei 2020
Prism@
Locatie: benedenzaal

20:00
zondag 31 mei 2020
Eerste Pinksterdag

Hele dag
maandag 1 juni 2020
Tweede Pinksterdag

Hele dag
zondag 14 juni 2020
Kerkdienst
Voorbereiding Heilig Avondmaal

10:00
woensdag 17 juni 2020
Bezinningsuur Heilig Avondmaal
Bezinningsuur Heilig Avondmaal; Na afloop wordt er voor koffie gezorgd en is er, naast informele ontmoeting, gelegenheid met elkaar in gesprek te gaan over het Heilig Avondmaal.

19:30
zondag 21 juni 2020
Kerkdienst
Heilig Avondmaal

09:30
Kerkdienst
Heilig Avondmaal

15:30
Kerkdienst
Nabetrachting Heilig Avondmaal

18:30
vrijdag 26 juni 2020
Prisma
Dropping
Locatie: Onbekend

19:30
zondag 20 september 2020
Kerkdienst
Voorbereiding Heilig Avondmaal

10:00
woensdag 23 september 2020
Bezinningsuur Heilig Avondmaal
Bezinningsuur Heilig Avondmaal; Na afloop wordt er voor koffie gezorgd en is er, naast informele ontmoeting, gelegenheid met elkaar in gesprek te gaan over het Heilig Avondmaal.

19:30
zondag 27 september 2020
Kerkdienst
Heilig Avondmaal

09:30
Kerkdienst
Heilig Avondmaal

15:30
Kerkdienst
Nabetrachting Heilig Avondmaal

18:30
zondag 29 november 2020
Kerkdienst
Voorbereiding Heilig Avondmaal

10:00
woensdag 2 december 2020
Bezinningsuur Heilig Avondmaal
Bezinningsuur Heilig Avondmaal; Na afloop wordt er voor koffie gezorgd en is er, naast informele ontmoeting, gelegenheid met elkaar in gesprek te gaan over het Heilig Avondmaal.

19:30
zondag 6 december 2020
Kerkdienst
Heilig Avondmaal

09:30
Kerkdienst
Heilig Avondmaal

15:30
Kerkdienst
Nabetrachting Heilig Avondmaal

18:30


Naar de volledige website: cgkede.nl
© cgkede.nl 2007-2019 | Realisatie: Quatro media